Canon imageRUNNER ADVANCE 8585i

imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro; iş akışınızı gerçekten kolaylaştıran ve kurumsal ortamlar ile hafif üretim ortamları için ideal olan, son derece verimli ve güvenilir siyah beyaz çıktı alma olanağı sağlayan bir çözümdür.

İş akışı verimliliği
Esnek ortam kullanım özellikleri çeşitli kağıt kaynaklarını seçebilmenizi ve ağırlığı 256 gsm'e kadar olan ortamları kullanabilmenizi sağlar. Profesyonel zımbalama, katlama, belge yerleştirme, delik açma ve kitapçık oluşturma gibi esnek entegre sonlandırma seçenekleriyle profesyonel görünen raporlar, kitapçıklar, bültenler, kılavuzlar, teklifler ve sözleşmeler oluşturun. Opsiyonel dahili delgeç, Eco zımba ve istek üzerine zımbalama olanakları, filonuzun kapladığı alanı düşürmenize yardımcı olur.

Gizli bilgilerinizin güvenliğini sağlayın
Güvenliği güçlendirme politikalarını ve ayarları tek noktadan kolayca kurun, yönetin ve uygulayın. Yetkisiz kullanımı önlemek için cihaz erişimini kontrol edebilir ve hatta daha güçlü güvenlik için fonksiyonları kullanıcılara göre kısıtlayabilirsiniz. Belge gizliliğini geliştirmek için güvenli baskı, posta kutusu, işleri güvenli silme ve tam Sabit Disk Sürücüsü şifreleme özellikleri standart olarak sunulur. IP ve MAC adresi filtrelemesi ağınızı korurken IPSEC özelliği de cihazınıza ve cihazınızdan bilgi aktarımını güvenli hale getirir.

Marka CANON
Model IR ADV-8585i
Boyut A3
Renk Siyah
Hdd Evet
S/B hız 85
Renkli Hız -
Çözünürlük -
Fotokopi Var
Yazdırma Var
Faks Opsiyonel
Tarama Var
Uniflow Var