Canon imageRUNNER ADVANCE 8505i

Son derece üretken ve güvenilir siyah beyaz dijital baskı çözümü imageRUNNER ADVANCE 8505 Pro, üretim sürecinizi kolaylaştırır ve şirket içi üretim ile üst düzey ofis ortamlarına kusursuz şekilde entegre olur.

Gelişmiş performans
En zorlu hafif üretim ortamlarında maksimum verimlilik için tasarlanan imageRUNNER ADVANCE 8505 Pro, siyah beyaz baskı için dakikada 105 sayfaya kadar yüksek baskı hızları üretir. Bu çözüm, ağır ortam üzerine baskı sırasında değişmez çıkış hızını koruyabilir. Geniş bir kağıt kaynağıyla birlikte çalışma sırasında Advanced imageCHIP özelliği ve çalışırken toner yükleyebilme, bilgileri ve görüntüleri verimli bir şekilde işleyebilme kabiliyeti sunar. Böylece minimum düzeyde elle müdahaleyle güçlü ve güvenilir baskı elde edebilirsiniz.

Gizli bilgilerinizin güvenliğini sağlayın
Güvenliği güçlendirme politikalarını ve ayarları tek noktadan kolayca kurun, yönetin ve uygulayın. Yetkisiz kullanımı önlemek için cihaz erişimini kontrol edebilir ve hatta daha güçlü güvenlik için fonksiyonları kullanıcılara göre kısıtlayabilirsiniz. Belge gizliliğini geliştirmek için güvenli baskı, posta kutusu, işleri güvenli silme ve tam Sabit Disk Sürücüsü şifreleme özellikleri standart olarak sunulur. IP ve MAC adresi filtrelemesi ağınızı korurken IPSEC özelliği de cihazınıza ve cihazınızdan bilgi aktarımını güvenli hale getirir.

Çevreye saygılı olun
ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC* puanlaması sunarak uyku modunda 1 W veya daha az tüketim yapar. İstek üzerine sabitleme, hareket sensörleri, uzaktan ve programlanabilen kapatma özellikleri ve sessiz sonlandırma ekipmanı gibi çeşitli teknolojiler çalışma ortamını geliştirir ve enerji tasarrufuna katkı sağlar. imageRUNNER ADVANCE 8505 Pro, bazı parçalarında biyolojik ve geri dönüştürülmüş plastikler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca, yeni Eco zımbalayıcı kağıtları metal zımbalara gerek kalmadan bir arada tutarak atıkların daha da azaltılmasını sağlar.

* Tipik Enerji Tüketimi. ENERGY STAR tarafından tanımlanan yöntem (www.eu-energystar.org)

Marka CANON
Model IR ADV-8505i
Boyut A3
Renk Siyah
Hdd Evet
S/B hız 105
Renkli Hız -
Çözünürlük -
Fotokopi Var
Yazdırma Var
Faks Opsiyonel
Tarama Var
Uniflow Var