Canon imageRUNNER ADVANCE 6575i

Yüksek yazdırma hızıyla mükemmel kalitede siyah-beyaz çıktılar sunan yüksek performanslı, çok işlevli bu ürün yoğun çalışan ofisler için idealdir. imageRUNNER ADVANCE 6575i verimlilik, gelişmiş belge iş akışları ve zahmetsiz bağlantı ve kontrol sağlar.

Maliyetlerinizi kontrol edin
imageRUNNER ADVANCE 6575i, işletmelerin doğrudan cihazla veya sarf malzemeleriyle ilgili masraflarından cihaz yönetimi, BT desteği, belge oluşturma, çıktı alma ve paylaşma aşamalarında kullanıcının harcadığı zaman ve emek gibi daha küçük ancak bir o kadar önemli olan masraflara kadar baskıya ilişkin çok çeşitli masraflara çözüm bulmak üzere tasarlandı.

Güvenilir kalitede çıktı
imageRUNNER ADVANCE 6575i, sağlam tasarımının ve motorunun yanında maksimum 7.700 yapraklık kağıt kapasitesiyle yüksek miktardaki iş yüklerini zahmetsizce yürütmenizi sağlar. Yüksek çıktı hızları, gelişmiş gri tonlama özellikleri ve çeşitli sonlandırma türleriyle her seferinde güvenilir ve mükemmel sonuçlar sunan cihaz, yoğun çalışan iş gruplarının gereksinimleri için idealdir.

Çevreye saygılı olun
ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC** puanlaması sunarak uyku modunda sadece 0,9 W veya daha az tüketim yapar. İstek üzerine sabitleme, hareket sensörleri, uzaktan ve programlanabilen kapatma özellikleri ve sessiz sonlandırma ekipmanı gibi çeşitli teknolojiler çalışma ortamını geliştirir ve enerji tasarrufuna katkı sağlar. imageRUNNER ADVANCE 6575i, belirli parçalarında biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca, yeni Eco zımbalayıcı kağıtları metal zımbalara gerek kalmadan bir arada tutarak atıkların daha da azaltılmasını sağlar.

Marka CANON
Model IR ADV-6575i
Boyut A3
Renk Siyah
Hdd Evet
S/B hız 75
Renkli Hız -
Çözünürlük -
Fotokopi Var
Yazdırma Var
Faks Opsiyonel
Tarama Var
Uniflow Var