Canon imageRUNNER ADVANCE 6565i

Siyah-beyaz çıktıda söz konusu olan kaliteyse imageRUNNER ADVANCE 6565i zorlu ofis koşullarında mükemmel performans sunar. Bu akıllı, çok işlevli ürün, kullanım kolaylığı ve gelişmiş belge iş akışları sayesinde gelişmiş üretkenlik sunar.

Maliyetlerinizi kontrol edin
imageRUNNER ADVANCE 6565i, işletmelerin doğrudan cihazla veya sarf malzemeleriyle ilgili masraflarından cihaz yönetimi, BT desteği, belge oluşturma, çıktı alma ve paylaşma aşamalarında kullanıcının harcadığı zaman ve emek gibi daha küçük ancak bir o kadar önemli olan masraflara kadar baskıya ilişkin çok çeşitli masraflara çözüm bulmak üzere tasarlandı.

Gizli bilgilerinizin güvenliğini sağlayın
Güvenliği güçlendirme politikalarını ve ayarlarını tek bir yerden kolayca ayarlayın, yönetin ve uygulayın. Örneğin, USB bağlantı noktalarını devre dışı bırakın veya tüm kullanıcılar için güvenli baskı özelliğini uygulamaya koyun. Yetkisiz kullanımı önlemek için cihaz erişimini kontrol edebilir ve hatta daha güçlü güvenlik için fonksiyonları kullanıcılara göre kısıtlayabilirsiniz. Belge gizliliğini geliştirmek için güvenli baskı, posta kutusu, işleri güvenli silme ve tam Sabit Disk Sürücüsü şifreleme özellikleri standart olarak sunulur. IP ve MAC adresi filtreleme özelliği ağınızı korurken IPSec de cihazınızdaki bilgi alışverişini korur.

Cihazlarınızı verimli bir şekilde yönetin
Orijinal Adobe PostScript ve PCL gibi sektör standartları için yerel destek, ağlar ve kurumsal çözümlerle sorunsuz entegrasyon sağlar. imageRUNNER ADVANCE portföyünün tutarlı kullanım ve yönetim özelliğiyle bir araya gelen otomatik sayaç yakalama, sarf malzemesi yönetimi, saha kurulumundan önce cihaz ve filoların ön yapılandırmasını yapabilme gibi cihaz ve filo takibi ve yönetimiyle ilgili çok çeşitli merkezi özelliklerin hepsi BT kaynaklarınızın üzerindeki yükü azaltır.

Marka CANON
Model IR ADV-6565İ
Boyut A3
Renk Siyah
Hdd Evet
S/B hız 65
Renkli Hız -
Çözünürlük -
Fotokopi Var
Yazdırma Var
Faks Opsiyonel
Tarama Var
Uniflow Var