CANON KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI

Dünya çapında bir marka olan Canon ile Türkiye’de yazıcının diğer adı olan Bera güçlerini birleştirdi.

DETAYLI BİLGİ

CANON YETKİLİ SERVİS

Teknik servis ihtiyacınızda 81 ilde sizlerleyiz, siz neredeyseniz biz oradayız..

Tüm Türkiye’de Canon Yetkili Servisi olarak hizmet vermekte olan Bera Teknoloji, Türkiye’nin 81 ilinde toplam 82 adet Yetkili Servis Noktası ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun size en hızlı ve en doğru hizmeti sağlayabilmektedir.

DETAYLI BİLGİ

YILLIK BAKIM SÖZLEŞMESİ

Minimum sorun, maksimum destek!

DETAYLI BİLGİ

SAYFA BAŞI KİRALAMA

Birçok şirket için bu sorunun cevabını vermek kolay değildir. Uluslararası araştırma şirketi Gartner’a göre şirketler yıllık gelirlerinin %3’ünü doküman üretimi için harcamaktadır. Gartner’in verisi dikkate alındığında, birim sayfa maliyetini bilen ve maliyet azaltıcı tedbirler alarak Toplam Sahip Olma Maliyetini azaltan firmaların çok önemli kazanımlar sağlayacağı görülmektedir.

DETAYLI BİLGİ

E-TİCARET

Vestibulum ut efficitur nibh. Integer rhoncus nunc eu massa dignissim molestie. Pellentesque blandit eros vel dolor finibus mattis. Nulla rhoncus hendrerit justo, a aliquam ex blandit quis. Nam odio nisl, scelerisque sed lobortis id, lobortis at ante. Aliquam varius et lacus vel varius. Vivamus efficitur nec massa a faucibus. Nam ut velit tortor. Suspendisse lacinia vehicula nisi, at gravida purus porta et. Cras tristique massa libero.

DETAYLI BİLGİ